Hlavní menu:Setkání

 
09.12.2018 [neděle], kategorie: Setkání

„Světlo se šíří světem“

kostel Obětování Panny Marie, Piaristické nám., České Budějovice

Diecézní centrum pro rodinu v Českých Budějovicích vre spolupráci s Modrou pomněnkou s.r.o. připravuje na neděli 9. 12. ve 14h setkání pro rodiny, jejichž děti odešly příliš brzy. Zveme na bohoslužbu, při níž chceme pamatovat nejen na naše zemřelé děti, ale především na jejich rodiny a blízké, přátele. Po bohoslužbě nabízíme setkání u malého občerstvení v prostorách kláštera. Více...

více ...
30.11.2018 [pátek] - 02.12.2018 [neděle], kategorie: Setkání
Adventní setkání rodin

Adventní setkání rodin

Panský dům Rožmitál pod Třemšínem

Diecézní centrum pro rodinu zve  na již tradiční adventní víkendové setkání rodin tentorkát v Panském domě v Rožmitále pod Třemšínem s hostem Danielem Hellerem. Koná se od pátku 30. 11. do neděle 2. 12. 
Dodržíme obvyklé schéma dopolední přednášky zvlášť pro rodiče (během ní je zajištěno hlídání dětí), odpoledne bude následovat program pro všechny účastníky včetně dětí.
Čeká Vás ticho a zastavení na začátku adventu, ale i program pro celou rodinu šitý na míru adventnímu času.

Přihlášky zde 

více ...
31.10.2018 [středa], kategorie: Setkání
Budu všude kolem tebe

Budu všude kolem tebe

Malé divadlo Hradební ul.

DCR ve spolupráci s Dlouhou cestou a Jihočeským divadlem zve na představení Budu kolem všude tebe, které se koná 31. 10. v 18,30 v Malém divadle v Hradební ul. v Českých Budějovicích. Představení vzniklo pod vedením scénáristky a režisérky Ivety Duškové na podnět maminek, které měly touhu zahrát divadlo o smutku, bolesti, znovu nabyté naději a o složité cestě, kterou musely ujít....

Vstupenky jsou k dostání v pokladně Jihočeského  divadla nebo přes www.cbsystem.cz/cs/

více ...
22.10.2018 [pondělí], kategorie: Setkání
Setkání lektorů příprav na manželství

Setkání lektorů příprav na manželství

fara Vodňany

Diecézní centrum pro rodinu po domluvě s P. Josefem Prokešem a P. Tomasem van Zavrelem zve na sektání všech, kteří aktivně připravují snoubence na svatbu, ať laiky nebo kněze. Setkáme se v pondělí 22. 10. v 18h v sále na faře ve Vodňanech, setkáním provází P. Josef. Jedná se vzájemné obohacení v dosavadní různorodé praxi a diskuzi pro naši diecézi. Na setkání se není nutné hlásit, důležité je udělat si čas a přijet.  

více ...
20.10.2018 [sobota], kategorie: Setkání
Konference 50 let Humanae vitae

Konference 50 let Humanae vitae

Arcibiskupské gymnázium Kroměříž

Liga pár páru ČR, Liga pár páru SR a Centrum pro rodinný život Olomouc pořádají Konferenci k 50. výročí
encykliky Humanae vitae. Zváni jsou především pracovníci v pastoraci, kněží, lektoři příprav na manželství, ale i široká veřejnost. Dále najdete program konference, v příloze plakát a anotaci k přednáškám.
Podrobné informace a registrace na www.lpp.cz/hv.

více ...

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2010