Hlavní menu:Setkání

 
10.12.2017 [neděle], kategorie: Setkání
„Světlo se šíří světem“

„Světlo se šíří světem“

kostel Obětování Panny Marie, Piaristické nám., České Budějovice

Diecézní centrum pro rodinu v Českých Budějovicích připravuje na 11. 12. ve 14h setkání pro rodiny, jejichž děti odešly příliš brzy. Zveme na bohoslužbu, při níž chceme pamatovat nejen na naše zemřelé děti, ale především na jejich rodiny a blízké, přátele. Po bohoslužbě nabízíme setkání u malého občerstvení v prostorách kláštera. Více...

více ...
01.12.2017 [pátek] - 03.12.2017 [neděle], kategorie: Setkání
Co si počít s adventem?

Co si počít s adventem?

klášter Božího milosrdenství Nové Hrady

Diecézní centrum pro rodinu zve  na již tradiční adventní víkendové setkání rodin v klášteře na Nových Hradech s hostem P. Pavlem Kunešem, který má název "Co si počít s adventem?". Koná se od pátku 1. 12. do neděle 3. 12. 
Dodržíme obvyklé schéma dopolední přednášky zvlášť pro rodiče (během ní je zajištěno hlídání dětí), odpoledne bude následovat program pro všechny účastníky včetně dětí.
Čeká Vás ticho a zastavení v prostorách kláštera, ale i program pro celou rodinu šitý na míru adventnímu času.

Přihlášky zde 

více ...
25.11.2017 [sobota], kategorie: Setkání
Dialog je nástrojem porozumění

Dialog je nástrojem porozumění

Dopolední seminář na téma komunikace v sobotu 25. 11. do 9h do 13h. Dozvíte se o nejen o pravidlech dobré komunikace, ale vyzkoušíte si i nový způsob komunikace v páru. Seminář je určen nejen pro manžele, ale i pro rodiče a starší děti. Vedou Alena Pikhartová, PhD. a PhDr. Alena Poláčková. Místo konání bude ještě upřesněno.

Přihlášky 

23.11.2017 [čtvrtek], kategorie: Setkání
Ben Skála, Benfoto

Proměna rodiny v proměněné společnosti

Přednáška významného českého filosofa, překladatele filosofických textů, vysokoškolského pedagoga a publicisty prof. Jana Sokola s názvem Proměna rodiny v proměněné společnosti ve čtvrtek 23. 11. 2017 v 17h v Malém sále Metropolu v Českých Budějovicích. Je určena pro širokou veřejnost, po přednášce počítáme s diskuzí. 


© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2010