Hlavní menu:

13.02.2016 [sobota], kategorie: Setkání

Manželství je víc než kus papíru - Škola lásky v rodině

Den s láskou pro rodinu s Jiřinkou Prekopovou
Manželství je víc než kus papíru - Škola lásky v rodině

Po telefonickém rozhovoru s Jiřinou Prekopovou jsme se dozvěděli, že v současné době je bezpodmínečně nutná její léčba v rehabilitačním zařízení v Německu. Vyjádřila se, že je jí velice líto, že se našeho setkání nebude moci účastnit. Setkání bylo iniciováno přímo PhDr. Jiřinou Prekopovou, a i  přes její fyzickou nepřitomnost v Českých Budějovicích zde zůstává její přání, abychom se spolu setkali a sdíleli její Školu lásky v rodině. Hodnoty jejího životního stylu obsažené v její škole mají co říct. Její přednášky se ujme MUDr. Taťjana Horká, která je nejbližší spolupracovnicí Jiřinky Prekopové. Předává principy Školy lásky v rodině opravdu skvěle, máme s ní osobní zkušenosti i z jiných akcí, které jsme pořádali. Jiřinka všechny přihlášené zdraví a přeje zdar našemu setkání.

Je nám to opravdu líto, že nemůžeme zprostředkovat s Jiřinkou Prekopovou osobní kontakt, jak jsme plánovali.  Chápeme ale, že v jejím věku přicházejí zdravotní obtíže, s kterými se dá dopředu těžko počítat.
Program zůstává s touto změnou, pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

O tom, že manželství není jen kus papíru autorka Školy lásky v rodině Jiřina Prekopová ani její žáci nepochybují. Je to pořádný kus poctivého života, který když se podaří, přináší člověku štěstí, spokojenost, pokoj do srdce. V každodenním lopocení to ale není samozřejmost, a proto potřebujeme na cestě v manželství, v rodině, v jakémkoli vztahu opravdu načerpat síly a povzbuzení. K tomu má sloužit právě i tato akce

A ještě k jednotlivým přednášejícím, kteří jsou uvedeni v programu:
MUDr. Taťjana Horká - lektorka Školy lásky v rodině, spoluzřizovatelka a ředitelka Nadačního fondu Phdr.Jiřinky Prekopové, provozuje soukromou psychiatrickou a psychoterapeutickou praxi v Brně, poskytuje služby v oboru dětské a dorostové psychiatrie, psychoterapie dětí a dospělých (individuální, párová i rodinná).
MUDr. Jaroslava Kolářová - lektorka Školy lásky v rodině, zakladatelka Vojtova centra v Českých Budějovicích, které se systematicky zabývá včasnou diagnostikou a terapii kojenců a dětí ohrožených a nemocných cerebrální parézou (dětskou mozkovou obrnou). přednáší na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Mgr. Iva Křikavová - lektorka Školy lásky v rodině, zakladatelka Dětského centra Pomněnka, zaměřeného na rozvoj grafomotoriky a  poznávacích schopností dětí na základě  alternativních výtvarných technik, kde je využíván stimulační program pro předškoláky Maxík (akreditován MŠMT)
PhDr. Alena Poláčková - lektorka Školy lásky v rodině, vedoucí Diecézního centra pro rodinu při Biskupství českobudějovickém, psychoterapeut Integrované psychoterapie.
Ing. Pavel Poláček, jáhen, s manželkou poskytují poradenství v partnerských a rodinných vztazích.
PhDr. Jiřina Prekopová - zakladatelka Školy lásky v rodině, koncepce životního stylu. Diplomovaná psycholožka a psychoterapeutka, autorka řady vědeckých článků a vědecko-populárních knih (Malý tyran, Děti jsou hosté, kteří se ptají na cestu, Prvorozené dítě, Neklidné dítě, Když dítě nechce spát, Empatie, Jak být dobrým rodičem, Nese mne řeka lásky, Kdybyste věděli, jak vás miluji, Odhalte poklad u svého dítěte a Pevné objetí). 
Netřeba představovat, je třeba zažít! 

Poplatek pro jednotlivce 400Kč, zvýhodněný pro manželské páry 600Kč a pro majitele karty ISIC 200Kč, platba je nutná předem převodem na účet 4200180403/6800, (v.s. je číslo přihlášky - dostanete jako potvrzení na vaši mailovou adresu), platba v  hotovosti na místě v den konání pro jednotlivce 500Kč.
Občerstvení (káva, čaj, nealko nápoje, sladké i slané zákusky) k dispozici v rámci poplatku. 
Hlídání dětí zajistí Centrum Pomněnka (www.centrumpomnenka.cz) v menší místnosti konferenčního sálu.
Možnost nákupu knih Jiřiny Prekopové a souvisejících titulů z nabídky Karmelitánského nakladatelství.


Akce se koná v Národním týdnu manželství.

Ke stažení: Prekop16slouc-3.jpg, 906 kB; NTMProgram-13.2.2016-7.doc, 26 kB


© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2010