Hlavní menu:

12.05.2019 [neděle] - 28.07.2019 [neděle], kategorie: Setkání

„Domov jménem rodina"

Celoměstská fotografická výstava známého jihočeského fotografa Jana Voběrky

Fotograf Jan Voběrek velmi pečlivě vybral 11 zajímavých a frekventovaných lokalit nejen v historickém jádru Českých Budějovic, ve kterých jeho dílo nejlépe vynikne.

Návštěvníci budou mít k dispozici plán města, která jim napomůže nalézt jednotlivá díla. Tato publikace bude distribuovaná prostřednictvím informačních středisek i na uměleckých stojanech, kde budou vystavené fotografie.

Zahájení

V neděli 12. 5. 2019, na Svátek matek, bude v odpoledních hodinách oficiálně zahájena tato celoměstská fotografická výstava v Křesťanském rodinném centru Petrklíč, Žižkova 250/4, České Budějovice.

Při této vernisáži bude část fotografií vystaveno pohromadě, než se přemístí na vybrané lokality. Pro maminky bude připraveno překvapení a pro jejich miláčky Kolotoč pohádek od loutkového divadla Já to jsem v podání Jaroslava Marčíka a Evy Marčíkové ml.

V 20.00 hodin začne v překrásném kostele Panny Marie růžencové, Žižkova 250/4, České Budějovice Večer chval při svíčkách s kapelou FamilyBand s důrazem na Svátek matek. Vstupné dobrovolné.

Ukončení
Výstava v různých veřejně dostupných prostorách ve městě potrvá od 12. 5. do 28. 7. 2019. Celoměstskou fotografickou výstavu „Domov jménem rodina“ zakončíme koncertem více národnostní Celtic-folkové skupiny Streetwings ze Španělska, a to v překrásném Studentském kostele Svaté rodiny, Karla IV 466/22, České Budějovice, Předprodej vstupenek je přes CBsystem. Vstupné: 150 Kč.

Ke stažení: Informacni-letak-k-vystave.pdf, 604 kB


© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2010