Hlavní menu:

Fotogalerie

Rok fotogalerie: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 nezařazené 
18.10.2019 14:00

Ztráty a objevy

Ztráty a objevy
Stezka z Rudolfova k rybniku Mrhal a zpět

5. 10. v 17h jsme se setkali s dětmi, které mají za sebou ztrátu někoho blízkého. Zjistili jsme, že se to týká i nás dospělých, i my se musíme vyrovnat s našimi ztrátami. Proč touto cestou neprojít bez ohledu na věk společně?
V závěru cesty po hezkém odpoledni plném her a objevů jsme vytvořili "schovku". I pro ty, kteří s námi nebyli, jsme ji chtěli připravit, aby mohli objevit něco hezkého při jakékoli ztrátě. 

 
04.10.2019 13:00

Bylo dobře na světě...kde? No, přece s dětmi v Horní Blatné...

Bylo dobře na světě...kde? No, přece s dětmi v Horní Blatné...
Horní Blatná, Dům Wolfgang

V Horní Blatné bylo o prázdninách tak dobře, že jedna fotogalerie opravdu nestačí. A proč bychom měly děti zanedbávat, když jsou naší velikánskou radostí, i když jim občas říkáme, že jsou zlobilové. A to taky jsou.
Ale tady to bylo jiné společně se Zdenčou, Anežkou, Danem a Terezkou bylo prostě dobře na světě. Tak se také jmenoval ten náš program jen pro děti. A dospělí tam nechodili, hurá! Ale přece jen se o tu naši pohodu rozdělíme. Tak pojďte, budete valit kukadla! 

autor: Tihle za to mohli, že jsme si to užili, domů jsme si hodně věcí si na památku odvezli a taky tam o kus povyrostli do délky i do hloubky.

 
03.10.2019 10:00

Horní Blatná a pak že touha po lásce je málo platná

Horní Blatná a pak že touha po lásce je málo platná
Pastorační centrum sv. Wolfganga Horní Blatná, Krušné Hory

Tak jsme se v rodinách ve všedních dnech soužili, až jsme po oddechu zatoužili a lásku si v duchovně relaxačním týdnu pro rodiny každým dnem v plnosti "vysloužili". Co všechno se do toho krátkého času vešlo bylo až k neuvěření, zažívali jsme naplno úplně všechno. možná právě proto nikdo neodjel bez obdarování. A čím? No přece láskou, kterou jsme znovu a znovu zakoušeli mezi Bohem a člověkem, mezi námi partnery i mezi námi ve společenství malých i velkých. Nu pojďte se na to podívat.  

 
10.06.2019 14:00

Olympionici v Rožmitále, aneb obnova těla, duše i ducha

Olympionici v Rožmitále, aneb obnova těla, duše i ducha
Rožmitál pod Třemšínem

Víkendové setkání rodin s P. Janem Böhmem přineslo mnoho překvapení. Předané duchovní hodnoty jsou ve fotografii těžko předatelné, zrcadlí se snad jen v pohodové atmosféře, a to málo rozhodně není. A tak pozvání do této fotogalerie se týká především soboty - programu dětí i programu pro celé rodiny. Podívejte, určitě nebudete litovat, společně i zvlášť jsme překročili limity myslitelného a to ve všech oblastech... 

 
07.06.2019 10:00

Mezinárodní den rodiny? To chce pořádnou oslavu!

Mezinárodní den rodiny? To chce pořádnou oslavu!
sál Pod ořechem, Římov

Mezinárodní den rodiny 15. 5. 2019 oslavily rodiny netradičně koncertem.
Ne že bychom je pozvali na koncert slavné osobnosti. Bylo to něco lepšího. Vystupovaly budoucí slavní hudebníci v hudebních rodinných souborech. Stojí to za to i  jen vidět. Autorkou fotografií je Hanka Kadlecová, studentka SUPŠ Svaté AnežkyČeské v Českém Krumlově.
Prosím vstupte do naší fotogalerie...

 
15.03.2019 12:00

Rodiny hledaly naději pro sebe i svět v adventu

Rodiny hledaly naději pro sebe i svět v adventu

Najít naději pro sebe a svět, to se v žádné době nedařilo snadno. Ani král Jiřík z Poděbrad to neměl lehké a přece jeho nápady nebyly marné. S královnou Johankou z Rožmitálu vzorně spolupracoval, a tak nám pro adventní rodinný víkend příklad dal. 
Zkoušeli jsme to všelijak a vy se podívejte, co nastalo ...

 

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz 2008 - 2010